Pierścionek zaręczynowy z kwarcem dymnym – dla kogo?

Zaręczyny są bardzo istotnym momentem w życiu każdej kobiety. Gdy ukochany przed nimi klęka i wyciąga z kieszeni pudełeczko, ta magiczna chwila powoduje istne zatrzymanie w czasie. Kluczowym symbolem jest oczywiście pierścionek. Nad jego wyborem panowie potrafią się głowić miesiącami.

Oprócz wyboru odpowiedniego koloru złota trzeba się oczywiście zastanowić nad wytypowaniem idealnego kamienia. Zamiast pospolitych cyrkonii i zjawiskowych diamentów, można postawić na bardziej nietypowy kryształ. Pierścionki zaręczynowe z kwarcem dymnym (https://sklep.diamor.pl/pierscionki-z-kwarcem-dymnym) to z jednej strony zaskakująca propozycja. Z drugiej strony idealnie sprawdzi się wśród pań lubujących się w klasyce.

Z czym dobrze komponują się pierścionki z kwarcem dymnym?

Uwaga – ze wszystkim! Neutralna kolorystyka powoduje niezwykle rozbudowane możliwości w dobieraniu kolorystyki. Do ciemnych barw kryształu bardzo łatwo dopasować pozostałe części garderoby. Najlepiej sprawdza się z połączeniem innych neutralnych kolorów – z białym, szarym i czarnym. Właśnie dlatego kwarc dymny uwielbia się z paniami stawiającymi na elegancję. Wyszukany styl zostaje fantastycznie uzupełniony przez przyciemniony kamień, który staje się jednocześnie subtelną i wyszukaną biżuterią. To paradoksalne połączenie jest bardzo lubiane na salonach i wśród gwiazd. Wykończenie kwarcem dymnym często można spotkać m.in. na gali rozdania Oscarów. Gradientowe zacięcie kamienia sprawia, że pierścionek zaręczynowy staje się prestiżowy i elegancki, ale też zarazem uniwersalny i ciekawy.