Złota celebrytka – jaką zawieszkę wybrać?

naszyjnik celebrytka od marko

Złota celebrytka najprościej rzecz mówiąc to dość delikatny łańcuszek z charakterystycznymi zawieszkami. Jeszcze kilka lat temu naszyjniki tego typu noszone były wyłącznie przez czołowe gwiazdy. W dzisiejszych czasach sytuacja wygląda zupełnie inaczej, dzięki czemu naszyjnik celebrytka może założyć każda osoba. Kluczem do sukcesu jest to, aby wybrać odpowiednie zawieszki.

Jakie zawieszki są najmodniejsze?

Najpopularniejszą zawieszą jest oczywiście serce, czyli symbol miłości. Celebrytka naszyjnik złoty w kształcie serca jest doskonałym podarunkiem dla ukochanej. Serce jak powszechnie wiadomo symbolizuje szczerość, współczucie oraz oddanie ukochanej osobie. Godne polecenia jest przede wszystkim serce złote połączone w okrąg. Dużym zainteresowaniem cieszą się także zawieszki w kształcie nieskończoności. Mowa tutaj oczywiście o ósemce ułożonej poziomo. Tego typu symbol kojarzy się nie tylko z miłością, ale również z przyjaźnią. Najpopularniejszym modelem celebrytek jest koło z otworem. Jest to prosta i elegancka zawieszka, która doskonale nadaje się do wygrawerowania napisów. Wiele osób decyduje się także na wzór pełnego koła. Tego typu zawieszka idealnie pasuje na co dzień i na wieczorne wypady ze znajomymi. Na dużej powierzchni jest sporo miejsca na dłuższą sentencję.

celebrytka naszyjnik od marko.pl

Modne zawieszki w 2022 roku

W 2022 roku dużym zainteresowaniem cieszy się celebrytka naszyjnik złoty w kształcie koniczynki. Jest to najpopularniejszy symbol szczęścia, sukcesu i powodzenia. Czterolistna koniczynka może okazać się doskonałym pomysłem na udany prezent z okazji urodzin lub innej okazji. Złota celebrytka może mieć również zawieszkę Arande. Jest to bardzo popularny symbol harmonii i natury. Piękna zawieszka przyciąga uwagę oryginalnym kształtem i orientalnym designem. Dość popularnym symbolem jest również gwiazda, która wielu osobom kojarzy się ze szczęściem. Dla młodszych kobiet dobrym wyborem jest naszyjnik celebrytka ze słonikiem, który także jest symbolem szczęścia i pomyślności.