Wybór srebrnej bransoletki

Wśród bardzo popularnych rodzajów damskiej biżuterii z całą pewnością można wymienić produkt taki jak srebrna bransoletka. Może mieć ona zróżnicowane sploty, które bez wątpienia idealnie będą się prezentować na kobiecej dłoni.

Model Corda

Bransoletki ze srebra mogą występować w bardzo zróżnicowanych modelach, które różnią się między sobą przede wszystkim splotem. Wśród najpopularniejszych splotów w tego rodzaju produktach z całą pewnością można wymienić splot Corda. Cieszy się on bardzo dużą popularnością wśród klientek, ponieważ fantastycznie się prezentuje, zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Jest to dość masywny model o skręconym charakterze. Swoim wyglądem przypomina pleciony sznurek, a jednocześnie jest bardzo lekki w odbiorze. Z całą pewnością będzie to bardzo dobry wybór dla każdej kobiety.

Model Gucci

Srebrne bransoletki damskie mogą również mieć splot Gucci, który także jest bardzo chętnie wybierany przez wiele pań, niezależnie od ich wieku czy też innych preferencji. Jest to splot o charakterze marynistycznym, który w idealny sposób prezentuje się na kobiecej dłoni. Jednak z powodzeniem mogą go nosić także mężczyźni, jeśli lubią tego rodzaju biżuterię. Bransoletka o splocie Gucci jest odpowiednio wyprofilowana, co sprawia, że nie plącze się podczas noszenia. Dlatego nie trzeba się w żaden sposób martwić o ten aspekt. Srebrna bransoletka w szczególności idealnie będzie się prezentowała na co dzień, podczas zwykłych aktywności dnia codziennego. Warto wybrać ten model.

Ciekawe bransoletki ze srebra znajdują się na ERgold.pl.