Wybór nausznic

Nausznice to zdecydowanie hit tego sezonu. Różnego rodzaju ozdobne nakładki na uszy o ciekawych kształtach i motywach są obecnie coraz częściej kupowane przez kobiety. Charakteryzują się przede wszystkim nieszablonowymi wzorkami, które świetnie uzupełniają nie tylko wieczorowe stylizacje.

Nausznice – hit sezonu

Nausznice przybierają rozmaite formy. Czasami są to mniej wyszukane kolczyki z domieszką fantazji, na przykład dwuelementowe nausznice z łańcuszkiem. Takowy zestaw perfekcyjnie pasuje do kobiet bardziej subtelnych i romantycznych, które cenią sobie przede wszystkim dyskretną i stonowaną biżuterię. Cienkie kształty podkreślają kształt ucha, a kolczyki na sztyfcie świetnie współgrają z częścią, która zdobi górną część małżowin.

Nausznice jednoczęściowe

Jednym z typów nausznic są modele jednoczęściowe. Są to podłużne kolczyki, które zdobią całą długość uszu. Najczęściej mają około pięć centymetrów, dlatego stanowią bardzo mocny akcent i nierzadko same budują całość stylizacji. Takie nausznice ze sklepu sklep.diamor.pl świetnie pasują do kobiet bardziej odważnych i przebojowych. Kolczyki można kupić we wszelakich formach: od podłużnych, wysadzanych kamieniami szlachetnymi, przez szerokie, bardziej pofalowane, aż po kolczyki w kształcie liścia, kwiatu, skrzydełek, a także czaszek. Przeważnie są zrobione ze srebrna i zdobione są cekinami bądź wielokorowym łańcuszkiem. Warto dodać, że dużą popularnością cieszą się nausznice – węże, zwierzątka, smoki itp.

Nausznice na sztyfcie

Nausznice na sztyfcie to ozdoba, która podbija dużą liczbę serc. Tego typu kolczyki są dwuczęściowe. Są bardzo nowoczesne, ponieważ dolna część ozdoby wychodzi spod ucha, dzięki temu tworząc układ w kształcie wachlarza. Nausznice na sztyfcie robią spore wrażenie, ponieważ ich budowa jest bardzo ciekawa i, co ważniejsze, w naszym kraju wziąć są mało popularne. Mało osób wie czym są nausznice na sztyfcie i jak ciekawe formy przybierają. Tego typu kolczyki powinny być w Polsce coraz bardziej popularne i coraz częściej kupowane przez kobiety.