Pierścionki złote – biżuteria na wyjątkową okazję

zloty pierścionek 585

Pierścionki to szczególny element biżuterii. Kiedy stają się prezentem są zwykle symbolem uczuć łączących darczyńcę z osobą obdarowaną. Zlote pierscionki proba 585, najczęściej z diamentem, to również uświęcony tradycją symbol zaręczyn. Na jakie inne okazje złote pierścionki stanowią odpowiedni prezent?

Złote pierścionki z cyrkoniami – idealne na każdą rocznicę

Cyrkonie odpowiednio oprawione niewiele ustępują urodą diamentom. Dla laika bywają wręcz nie do odróżnienia od tych legendarnych, drogich kamieni. Dlatego też pierścionek z cyrkonią, to idealny pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu lub innego ważnego wydarzenia w życiu pary.

Czym kierujemy się wybierając kamienie w pierscionkach

Oczywiście wybór kamieni w pierścionku to kwestia indywidualnego gustu osoby obdarowywanej. Bardzo często kolor oczka dobiera się również na przykład do koloru oczu. Pierścionki złote i srebrne, to też doskonały sposób, by mieć przy sobie zawsze kamień przynoszący szczęście i powodzenie w różnych przedsięwzięciach. Niektóre minerały, jak na przykład tygrysie oczko, uważane są za kamienie poprawiające stan zdrowia – w tym akurat przypadku alergików i osób cierpiących na choroby układu oddechowego.

Najbardziej osobista z ozdób

Bez względu na to, Czy kupujemy pierścionek dla siebie, czy też obdarowujemy nim bliską osobę, jest to bez wątpienia najbardziej osobisty rodzaje biżuterii. Dlatego też właśnie pierścionki stanowią najcenniejsze pamiątki, których wartość sentymentalna znacznie nieraz przewyższa materialną.