Pierścionek ze szmaragdem na każdą okazję

pierścionek ze szmaragdem

Biżuteria jest najlepszą przyjaciółką każdej kobiety, o czym można przekonać się, otwierając szkatułkę z kolczykami, pierścionkami czy naszyjnikami. Na każdą okazję trzeba mieć coś wyjątkowego. Obecnie w modzie są między innymi zawieszki celebrytki czy pierścionki ze szlachetnymi kamieniami. Wśród nich królują pierścionki ze szmaragdami, których wyjątkowa uroda zachwyca kobiety na całym świecie.

Szmaragd, szlachetny kamień dla każdego

Jeszcze kilka wieków temu, na biżuterię ze szmaragdem mogły sobie pozwolić jedynie przedstawicielki królewskich rodzin. Dlaczego tak było? Otóż szmaragdy były drogie i ciężko było je zdobyć. W dzisiejszych czasach w dalszym ciągu ten przepiękny kamień szlachetny nie należy do najtańszych, jednak jego zdobycie nie graniczy już z cudem.

Pierścionki ze szmaragdem na każdą okazję

Czy pierścionek ze szmaragdem nadaje się na każdą okazję? Okazuje się, że jak najbardziej tak. Złote pierścionki ze szmaragdami od Ergold najbardziej wskazane są jako uzupełnienie eleganckich kreacji na wyjątkowe okazje. Jednak złoty pierścionek ze szmaragdem o niewielkich rozmiarach można założyć także i do pracy czy na wyjście do kawiarni. Głęboka zieleń tego kamienia jest na tyle uniwersalna, że pasuje praktycznie do każdej stylizacji. Szmaragdy doskonale podkreślają kobiecą urodę, zwłaszcza u pań i zielonymi oczami i rudymi włosami. Jeżeli jakiś mężczyzna chce uszczęśliwić kobietę swojego życia, to powinien pomyśleć o tym, aby sprawić jej przy najbliższej okazji złoty pierścionek ze szmaragdami.