Piękno, trwałość i korzystna cena – kolczyki koła

kolczyki koła

Tak jak mała czarna wśród sukienek w garderobie, tak kolczyki w kształcie koła w biżuteryjnej szkatułce – jaka kobieta nie chciałaby ich mieć? Niezależnie od upodobań i gustu kolczyki kółka pasują bezsprzecznie każdej i do wszystkiego. Zarówno minimalistce wybierającej kolczyki proste z niewymuszoną formą, jak też kobiecie, która lubi się wyróżniać, noszącej duże, błyszczące i nadzwyczaj rzucające się w oczy ozdoby.

Kolczyki kółka jako alternatywa.

Wiele kobiet boryka się z problemem występującego na ciele uczulenia w wyniku noszenia biżuterii metalowej, będącej budżetową wersją ozdób wykonanych ze szlachetnych surowców, do których należy złoto czy srebro. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na inwestycję w biżuterię o wysokiej wartości, wobec czego w odpowiedzi, Vezzi.pl na potrzeby, stworzył piękne kolczyki koła ze stali chirurgicznej o zdecydowanie niższej cenie, a porównywalnych walorach.

kolczyki koła

Zakup kolczyków kółek to ponadczasowa inwestycja.

Niezależnie od zmieniających się trendów kolczyki koła są i będą noszone przez kobiety, a kolczyki koła ze stali chirurgicznej posłużą im latami. Kolczyki kółka ze stali chirurgicznej wykonane są w taki sposób, że wyglądem niemal niczym nie różnią się od tych zrobionych ze szlachetnych surowców. Wynika to przede wszystkim z tego, że stal pokryta jest nieznaczną ilością wybranego kruszcu, co również ma wpływ na ich trwałość. Raz kupione będą mogły być wkładane bez obaw wiele razy. Z pewnością po zaznajomieniu się z zaletami kolczyków kół ze stali chirurgicznej, do których należą:

  • trwałość,
  • właściwości antyalergiczne,
  • wygląd naturalnych surowców,
  • niska cena,

Wiele kobiet zdecyduje się na kolejne elementy biżuterii wykonane z tego materiału.