Obraz canvas – do każdego wnętrza

Płótno dawnego mistrza, szumiące wodospady, ulice Paryża, uroki Prowansji, trójwymiarowe tunele … Dzięki obrazom canvas dobór tematu i stylu do wnętrza przestał być problemem.

Drukowany na płótnie

Obraz canvas to wykonywane na tkaninie, najczęściej bawełnie, nadruki dowolnych kompozycji. Dzięki wykorzystaniu jako podkładu prawdziwego materiału, druk posiada strukturę malarskiego płótna. Nadruki wykonywane są w najwyższej jakości, co pozwala uzyskać idealną ostrość i głębię koloru. Wykorzystywane pigmenty są bezwonne, całość zaś zabezpieczana przed wyblaknięciem.

Płótno z nadrukiem naciągane jest na blejtram, czyli drewnianą ramę służąca do naciągania płócien malarskich. Dzięki temu, iż nadruk znajduje się również na bocznych krawędziach, jest ono gotowe do zawieszenia bez ram, ale można je także przed wyeksponowaniem oprawić.

Na każdą ścianę

Obrazy canvas będą dobrym dopełnieniem wnętrza utrzymanego w dowolnym stylu. Dzięki bogatemu wyborowi tematów oraz dostępnych wymiarów, bez problemu można dobrać odpowiednią kompozycję do salonu i sypialni, pokoju młodzieżowego, kuchni i łazienki. Są ponadto dobrym wyborem do dekoracji przestrzeni publicznych różnego typu, np. biur, salonów i restauracji.