Najciekawsze nietypowe akcesoria playstation

gadżety playstation

O takich akcesoriach zainspirowanych marką Playstation, jak choćby stacje ładujące kontrolery, uchwyty, czy chociażby kubki słyszał chyba każdy. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, jak oryginalne i nietypowe, a przy tym zaskakująco funkcjonalne okazują się gadżety Playstation

Lampki

Do dyspozycji prawdziwych fanów marki Playstation są chociażby różnego rodzaju lampki – akcesoria w żadnym razie nie tylko dekoracyjne. Świetnie sprawdzą się one w pokoju dziecka, czy osoby lubującej się w konsolach Sony. Wykonane są one z bardzo wysokiej jakości materiałów, a także zapewniają światło o przyjemnej barwie. Tego rodzaju inspirowane Playstation akcesoria dostępne są w naprawdę wielu różnych odsłonach – każdy znajdzie więc coś miłego dla siebie. 

Budziki

Kolejnym kreatywnym gadżetem inspirowanym konsolami SONY są funkcjonalne i eleganckie budziki. Do złudzenia przypominają one kontrolery do tej uwielbianej przez Polaków serii konsol, niemniej jednak nie zagramy za ich pomocą w żadną grę. W zamian za to oferują o wiele przyjemniejsze pobudki, podświetlany wyświetlacz LCD i jest doskonała dekoracją każdego pokoju gracza. Takie gadżety Playstation dostępne tutaj okazać się mogą także naprawdę dobrym prezentem.

gadżety playstation

Ubrania

Najwierniejsi fani marki chcą pokazywać swoje przywiązanie do niej wszędzie, gdzie to tylko możliwe – i to właśnie głównie z myślą o nich przygotowane zostały kolekcje ubrań. To już coś więcej, niż zwykłe, inspirowane przez Playstation akcesoria.– ubrania te są bowiem wykonane zgodnie z modowymi trendami, niezwykle wygodne, oraz trwałe. Z pewnością posłuża bowiem użytkownikowi kilka sezonów. Ubrania Playstation zdecydowanie należą do najciekawszych gadżetów związanych z tą marką.