Marvel akcesoria czyli hit ostatnich lat

marvel gadżety

W ostatnich latach Marvel stał się absolutnym gigantem. Marka co roku wydaje hity kinowe, bijące rekordy popularności. Filmy bazujące na komiksach, stały się inspiracją do stworzenia serii akcesoriów. Fani na całym świecie coraz częściej sięgają po gadżety Marvel związane z ich ulubionymi superbohaterami. To sprawia, że oferta sklepu Pixel Shop również jest bardzo bogata. Począwszy od koszulek i bluz, poprzez figurki, aż po breloki, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Rozbudowana oferta dla każdego fana

W ofercie znajduje się wiele licencjonowanych produktów z serii Marvel akcesoria. Kolekcjonerzy mają szeroki wybór wśród figurek. Szczególnie jeśli chodzi o postać Spider-Mana, która pojawia się w wielu wersjach. W sprzedaży można znaleźć także ubrania czy portfel z najpopularniejszymi bohaterami. Wśród gadżetów Marvel nie mogło zabraknąć kubków, nawiązujących zarówno do filmów jak i kultowych komiksów. Są również plakaty z postaciami często zaliczanymi do grona antybohaterów, czyli Venomem, Lokim i Deadpoolem.

marvel akcesoria

Wśród gadżetów są bardzo ciekawe i nietypowe propozycje. Każda z nich jest świetną inspiracją na prezent z serii Marvel. Najciekawsze pozycje to z pewnością zegary ścienne, piękny zeszyt skórzany i puzzle. Także najmłodsi znajdą coś dla siebie. Sklep oferuje pudełka śniadaniowe i plastikowe bidony, idealne dla każdego ucznia. Warto zwrócić uwagę na piękny kalendarz ścienny z najpotężniejszymi antagonistami MCU. W końcu bez nich uwielbiani superbohaterowie nigdy by nie powstali.

Oferta Pixel Shop z akcesoriami Marvela jest zatem bardzo zróżnicowana, zarówno pod względem produktów jak i podobizn bohaterów, jacy się na nich znajdują.