Komplety biżuterii nie tylko na letni spacer

Zwiewne sukienki oraz stroje kąpielowe również potrzebują wykończenia stylizacji w postaci kompletu biżuterii. Srebrna, drobna biżuteria jest idealna do letnich stylizacji, które złożymy na plaże czy spacer nadmorską promenadą. Jak stworzyć komplet, który będzie pasował na plażę i na letnia wycieczkę?

Letni luz


Czas letnich upałów powoduje, że do stylizacji podchodzimy dużo swobodniej. Nie jest to jednak powód, by rezygnować z biżuterii.

Chcąc stworzyć komplet letniej biżuterii, warto postawić na połączenie srebra z pięknymi kamieniami. Warto pamiętać, że latem sprawdza się biżuteria delikatna i subtelna. Bardziej konkretne komplety warto zostawić sobie do stylizacji jesiennych, gdy królują grubsze swetry.

Przepis na letnią biżuterię


Biżuteria srebrna komplety bardzo ciekawie wygląda jako delikatne łańcuszki z celebrytkami. Charakterystyczne zawieszki mogą znajdować się na łańcuszku oraz bransoletce. Nieskończoność, samochód czy serce to symbole, które dużo mówią o właścicielce biżuterii. Sprawdzą się również łańcuszki, które wieńczą zawieszki z oprawionym w srebro kamieniem.

Biżuteria srebrna komplety na lato powinna być kolorowa i wesoła. Naturalne kamienie w różnych kolorach sprawią, że biżuteria będzie pasowała do każdego letniego stroju.

Komplety biżuterii srebrnej w ofercie sklepu Ankabizuteria.pl