Jacy producenci oferują najciekawsze figurki kolekcjonerskie?

figurka

Szukasz ciekawego i niezobowiązującego hobby? Zbierając figurki kolekcjonerskie związane z ulubionymi filmami, serialami i grami komputerowymi zyskasz nie tylko ciekawą pasję, ale i bardziej zagłębisz się w dane uniwersum. Jacy producenci oferują zaś najwyższej jakości figurki?

Funko

Firma funko to wręcz synonim wyrażenia “figurki do kolekcjonowania”. Wydała ona niezliczoną wręcz ilość figurek bazujących na wielu różnych materiałach źródłowych. Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się figurki z kolekcji POP!, wspaniale prezentujące się na półce dzięki swemu nietypowemu designowi.W ofercie tego producenta praktycznie każdy będzie w stanie znaleźć produkty dopasowane do swoich wymagań.

McFarlane Toys

Każdy sklep z figurkami powinien posiadać w swojej ofercie przynajmniej kilka propozycji od McFarlane Toys. Firma ta oferuje bowiem figurki inspirowane tak uznanymi markami, jak The Walking Dead, czy też Assassin’s Creed, a zatem pożądane przez naprawdę dużą grupę kolekcjonerów. Ponadto w ofercie McFarlane Toys pojawiają się również figurki inspirowane uniwersum Halo, Gears of War, a także fantastyczne serie limitowane, które, warto dodać, nierzadko wyprzedają się jeszcze przed oficjalną premierą. 

NECA

Firma NECA proponuje natomiast przede wszystkim figurki kolekcjonerskie przeznaczone dla fanów filmowej klasyki. W swojej ofercie oferuje jednak także produkty odpowiednie dla fanów gier komputerowych, jak God of War, czy też Uncharted. Gracze i amatorzy dobrego kina naprawdę mają z czego być zadowoleni – w stosunkowo niedużej cenie otrzymują oni bowiem figurki bardzo wysokiej jakości.