Gadżety z serialu Friends – coś ciekawego dla fanów kultowej produkcji

friends gadżety

Choć emisja premierowych odcinków „Przyjaciół” zakończyła się wiele lat temu, serial ten wciąż cieszy się ogromną popularnością i uchodzi za jedną z najlepszych produkcji w historii telewizji. Losy zgranej paczki znajomych z Nowego Jorku nadal przyciągają rzesze wiernych widzów, również wśród młodzieży, która odkrywa je na nowo. To właśnie dla nich tworzone są kreatywne i przyciągające wzrok gadżety z serialu Friends.

Gadżety Friends – do wyboru do koloru

Obecnie na rynku dostępne jest wiele gadżetów z serialu Friends, które mogą być dobrym pomysłem na prezent dla miłośników tej kultowej produkcji. Wśród nich wyróżnia się m.in.:

  • plakaty z wizerunkami głównych bohaterów lub grafikami pojawiającymi się w serialu,
  • wycieraczki i lampki neonowe z logo kawiarni Central Perk, w której przyjaciele spędzali wolny czas,
  • kubki i filiżanki z najsłynniejszymi cytatami,
  • puzzle,
  • gry towarzyskie sprawdzające wiedzę o serialu.

Dużą popularnością cieszą się również gadżety Friends tj. szlafroki, poduszki, ramki oraz fartuchy kuchenne, ręczniki, kapcie czy podkładki pod napoje z logo „Przyjaciół”.

friends gadżety

Ubrania z motywem Friends

Opisując gadżety z serialu Friends, nie można zapomnieć o ubraniach z dobrze znanym logotypem. Są nimi bluzy i T-shirty, które stanowią połączenie minimalistycznej klasyki i nowoczesnych trendów modowych. Zwykle występują w ponadczasowych kolorach: bieli, czerni czy szarościach, doskonale komponujących się np. z jeansami. Z ich pomocą można stworzyć wygodne, lekko zadziorne stylizacje, które pasują na każdą okazję. Do grona odzieżowych gadżetów Friends należą również fantazyjne kolorowe skarpety.