Figurka Funko Pop Wednesday Addams

Figurki Funko Pop

Wielu fanów, którzy kolekcjonują figurki swoich idoli i ulubionych postaci z pewnością słyszało o Funko Pop. Firma powstała w roku 1998 jest znana z produkcji figurek z czarnymi oczami i wielkimi głowami. Na początku wszystkie figurki (popy) miały identyczny kształt twarzy i oczu. Obecnie figurki  mają o wiele więcej szczegółów. Funko Pop to:

  • Wszechstronność – Funko Pop tworzy postaci z filmów, gwiazdy muzyki, maskotki z reklam. Dostępne są w wersji metalicznej i świecącej w ciemności. Figurki Pop można tworzyć na zamówienie.
  • Przystępność cenowa – ceny figurek Funko Pop wynoszą od 10 do 20 dolarów, co w Polsce wynosi 50 zł. Droższe są figurki rzadsze z edycji limitowanych, te jednak po czasie zyskują na wartości.
  • Nostalgia – Funko Pop łączy pokolenia. W kolekcji figurek można znaleźć zarówno postaci z najnowszych filmów, jak i postaci popkulturowych naszego dzieciństwa.
  • Trwałość – Wszystkie figurki Funko Pop wykonane są z polichlorku winylu. To sprawia, że figurki Funko Pop wytrzymają długo.

Tworzywo PVC nadaje się do recyklingu, ale w przypadku figurek Funko Pop nie będzie to konieczne. Wiele z figurek z czasem zyskuje wartość kolekcjonerską.

Kim jest Wednesday?

Starsze pokolenie może pamiętać Wednesday z serialu „Rodzina Addamsów” – amerykańskiej czarnej komedii wyemitowanej w Polsce 1991. Starsza wersja Funko Pop Wednesday Addams ma niebieską sukienkę, warkoczyki i trzyma w ręku lalkę bez głowy – Marię Antoninę, w której ścięcie lubiła bawić się z bratem Pugsleyem. Obecnie Wednesday jest głównie z serialu. Gotycka i sarkastyczna nastolatka obdarzona inteligencją i zdolnościami parapsychicznymi stawia czoła mrocznym siłom, które zagrażają szkole. Jej mroczny wizerunek, alergia na kolor, powiedzenia taniec i gra na wiolonczeli weszły do popkultury.

FIGURKA FUNKO POP! #1309 WEDNESDAY ADDAMS NETFLIX 

Figurka Funko pop Wednesday Addams Netflix ma 9 cm  Tak jak inne figurki tej marki ma dużą głowę i czarne oczy. Ma cechy charakterystyczne bohaterki. Ekspresja twarzy, piegi i warkocze. Na szczególną uwagę zasługuje mundurek ukazany ze wszystkimi szczegółami oraz glany.  Oficjalny produkt Wednesday™, wykonany przez Funko™. Figurka jest chętnie kupowana przez wszystkie pokolenia fanów bohaterki. Figurka jest dostępna na stronie sklepu Pixel Shop.