Celebrytka srebrna, czyli biżuteria gwiazd

Celebrytka srebrna to jedna z ulubionych ozdób gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawiają się na szyjach wielu celebrytek. Nic w tym dziwnego, bo biżuteria ta ma ogrom zalet. Dlaczego jest tak popularna?

Odrobina dowolności

Naszyjnik srebrny może być uzupełniony wisiorkiem w postaci cienkiej blaszki. Może ona być okrągła lub być w kształcie serduszka lub gwiazdki. Rzadziej pojawiają się też fantazyjne kształty, np. dziecięcego wózka lub pieska. Każda z tych srebrnych celebrytek może wyrażać indywidualność osoby, która ją nosi.

Dyskrecja

Celebrytki srebrne są ozdobami, które nie rzucają się w oczy. Delikatnie połyskują i mienią się, ale nie przesłonią kreacji. Mogą tylko uwydatnić jej piękno. Gwiazdy stawiają na celebrytki właśnie dlatego, że nie muszą zastanawiać się, czy pasują do outfitu. Będą dobrze wyglądały z długą suknią, kostiumem kąpielowym oraz zwykłymi spodniami. Nie trzeba, więc tracić czasu na planowanie wyglądu. 

Piękno prostoty

Celebrytki srebrne są wyjątkowo prostą ozdobą. Przez to właśnie są piękne. Trafiają w gust wielu osób, bo nie są przeładowane ani pretensjonalne. Są skromne i eleganckie. Podkreślają naturalną, kobiecą urodę, ale jej nie przerysowują. Właśnie dlatego są propozycją nie tylko dla gwiazd, ale też dla zwykłych dziewczyn.