Cechy i charakterystyka piżamy do karmienia

Karmienie dziecka piersią może okazać się kłopotliwym zadaniem dla młodej mamy. Jak wspomóc ten proces? Czy istnieją akcesoria ułatwiające nocne karmienie? Czym charakteryzuje się piżama do karmienia?

Głodne dziecko? Nocna pora jedzenia.

Nocne karmienie piersią to proces kluczowy, wspomagający prawidłowy rozwój niemowlaka. Choć często jest przykrym i uciążliwym obowiązkiem mamy, nie należy go zaniedbywać. Każdy rodzić powinien pamiętać o tym, iż mleko produkowane w organizmie pań późną porą, zawiera nieco inne proporcje odżywcze od posiłku dziennego.
Jak zatem ułatwić nocne podawanie mleka osobie karmiącej i dziecku?

Piżama dla młodych mam.

Korzystnym i ciekawym rozwiązaniem jest piżama dla karmiącej mamy. Odzież ta umożliwia szybkie i wygodne dostanie się do piersi, jak również możliwość spożywania posiłku przez malucha zaraz po przebudzeniu.
Piżama wykonana jest z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Specjalnie zainstalowany system zaczepów pozwala na odgięcie jednej lub obydwóch klap umiejscowionych na wysokości biustu.
Odzież posiada wielobarwną kolorystykę, ciekawe wzory oraz solidne, trwałe guziki.
Piżama ciążowa z funkcją karmienia sprawia, że nocne wstawanie do maluszka stanie się mniej uciążliwe, a sama radość z posiadania dziecka jeszcze większa.

Piżama do karmienia przede wszystkim:
– nie krępuje ruchów,
– jest wygodna,
– jest wykonana z miękkiego materiału,
– łatwa w utrzymaniu higieny,
– bezpieczna,
– posiada odpowiednie atesty i certyfikaty,
– nadaje się do prania w pralce,